Την Παρασκευή, 8 Απριλίου 2022 και το Σάββατο, 9 Απριλίου2022 και από ώρα 09.00΄πμ έως 14.00΄ θα πραγματοποιηθεί στο Δημαρχείο Ιωαννίνων (αίθουσα δημοτικού συμβουλίου), στην οποία συμμετέχει και η Ομάδα Αιμοδοσία του Δικηγορικού Συλλόγου Ιωαννίνων, καθώς και συγκέντρωση τροφίμων για τον λαό της Ουκρανίας.
Παρακαλούνται οι συνάδελφοι και φίλοι της Τράπεζας Αίματος του ΔΣΙ, εφόσον μπορούν, να δώσουν αίμα. Επίσης να ζητήσουν να καταχωρηθεί η μονάδα στην Τράπεζα Αίματος του Δ.Σ.Ι καθώς ο Ε.Ε.Σ δεν διατηρεί δική του Τράπεζα Αίματος.
Από την Τράπεζα Αίματος του ΔΣΙ .
Τηλ: 26510 37858 || Email: info@dsioan.gr || Δικαστικό Μέγαρο Ιωαννίνων, ΤΚ 45221.
Δικηγορικός Σύλλογος Ιωαννίνων || Copyright © 2024 || All rights reserved || Όροι Χρήσης