Με έναν συναρπαστικό αγώνα που έληξε υπέρ της ομάδας του ΔΣΑ «ΔΡΑΚΩΝ», αποχαιρέτισε η ομάδα μας το 39ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Δικηγορικών Συλλόγων, ένα βήμα πριν τον μεγάλο τελικό της διοργάνωσης, αφήνοντας τις καλύτερες αγωνιστικές εντυπώσεις!
Θερμά συγχαρητήρια στους παίχτες του ΔΣΙ!
Τηλ: 26510 37858 || Email: info@dsioan.gr || Δικαστικό Μέγαρο Ιωαννίνων, ΤΚ 45221.
Δικηγορικός Σύλλογος Ιωαννίνων || Copyright © 2024 || All rights reserved || Όροι Χρήσης